Proje Haberleri

Yeni Proje! Seba Mare Gündoğan satışa çıktı!

Seba’nın Bodrum’daki yeni residence projesi; Seba Mare Gündoğan satışa çıktı.  Seba Mare Gündoğan, Bodrum’un en huzurlu ve keyifli koyları arasında yer alan Gündoğan’da yükseliyor.

Kendine ait mavi bayraklı plajı bulunan proje, 250 metre deniz cephesine sahip. Seba Mare Gündoğan projesi, sakinlerine şehrin içinde ama şehirden tamamen izole bir yaşam sunuyor.

Seba Mare Gündoğan satışa çıktı!

Doğal açık alanı olan proje

Seba Mare Gündoğan, 28 bin metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Bunun 20 bin metrekarelik kısmı doğal açık alanlara ayrıldı. Proje, 90 ile 245 metrekare arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 ofa 1 salon olarak tasarlanan 51 daireden meydana geliyor.

 

Projede bulunan; 1+1 daireler 90 ile 130, 2+1 daireler 90 ile 190, 3+1 daireler 225 ile 200 ve 4+1 daireler ise 230 ile 245 metrekare arasında değişen alanlara sahip.

Seba Mare Gündoğan projesi kapsamındaki daireler, metrekare bazında 35.000  ile 50.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarıldı. 1 Aralık 2020 tarihinde inşa çalışmalarına başlanan projenin, 30 Temmuz 2021 tarihinde tamamlanması planlanıyor.

Seba Mare Gündoğan satışa çıktı!

Lokasyonuyla dikkat çeken Seba Mare Gündoğan projesi, Yalıkavak Marina’ya  9, Göltürkbükü’ne 11, Bodrum Merkez’e 25, Milas Havalimanı’na ise 50 kilometre mesafede bulunuyor.

Seba Mare Gündoğan satışa çıktı!

“Bodrum’daki 15’inci konut projemiz”

Seba Mare Gündoğan’ın, Bodrum’daki 15’inci konut projeleri olduğunu söyleyen  Seba İnşaat  Satış Pazarlama ve Reklam Koordinatörü Lara Keçeli, proje hakkında şunları söyledi:

“Yeni projemizde, 7/24 concierge hizmeti, çocuklar için sürekli hijyeni sağlanan oyun alanları, evcil hayvanlar için geniş ve yeşil bahçeler, shuttle servisi, projeye özel iki adet yarı olimpik havuz, spa ve Türk Hamamı, yüksek kalitede ekipman ile donatılmış fitness salonu, tenis kortu, yürüyüş pisti, sağlık odası, 24 saat hemşire hizmeti yer alıyor. Bunun yanı sıra, yerden ısıtma ve klima sistemi,  dairelere özel 24 saat restoran hizmeti, her daireye özel teras ve kat bahçesi, depolama alanları, kuru temizleme hizmeti, yetişkinler için lounge alanları da projemizde yer alan diğer özellikler”

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya